top of page

ПРО МЕНЕ

      Проект «Ксанті» - поєднання двох культур у вирі сучасного мистецтва.

  Ксанті – дівчина, що народилась в Україні, має грецьке коріння, запальний темперамент та щиру душу. Сучасні направлення музики поєдналися з національним колоритом та тембром голосу, що запам’ятовується з перших нот.

     Перший сінгл  та кліп "Назавжди" Ксанті випустила спільно з Грецьким товариством «Енотіта» та Маестро production.

 У третій  аудіо та відео роботі 'Між окeанами', що стала відомою у багатьох країнах світу (трек неодноразово ставав лідером інтернет-мережі та хіт-парадів) співачка нe зраджує свойому стилю у музиці, алe постає ніжною та мрійливою дівчиною.  Кліп сповнeний лeгкістю та динамікою, поєднанням культур та часів, синeргією природи та вeликого міста.

    Надалі дівчина готує нові сюрпризи для прихильників та не планує зупинятися на досягнутому.

   У 2019 році співачка записала свій перший сольный альбом, стала лауреатом багатьох премій та конкурсів в Україні та за кордоном. 

На даний час проект не працює у країнах, що підтримують Росію, у самій Росії та Білорусії. Проект не планує відновлювати роботу у подальшому у країнах, що розпочали війну в Україні або підтримують будь-які військові дії чи надають допомогу країні-агресору.

обложка apple music
ksanti foto
1 (1)
Штучнe сeрцe2
KSANTI_ukol (1)
ксанті - між океанами
снегом
КOLYA2 копия

     Нічого в житті не буває статичним: змінюємося ми, світ навколо, з'являються нові можливості, народжуються мрії, але доки живе музика, ми не будемо самотні...

Ксанті

bottom of page